Fakty dotyczące wydruków na koszulkach.

Fakty dotyczące wydruków na koszulkach.

12 czerwca 2017 0 przez Gargamel115

Mnóstwo z nas pragnie poczuć się wyróżnionym spośród tłumu. Jedni wybierają tatuaże, natomiast inni eksperymentują z indywidualnym drukiem na koszulkach. Oba te rozwiązania to metody reprezentowania siebie. Ponieważ ekspertami od malowania nie jesteśmy to przejdziemy do opisania najlepszych możliwie technik wydruku.
Pierwszą metodą jest druk dtg. W danej technice nie trzeba przygotowywać klisz, matryc czy też sit.

Druk dtg

Automatycznie obniża to koszty – w szczególności przy niewielkich nakładach. Jest to niesłychanie banalny i komfortowy sposób, dlatego że nadruk wyrabiany jest od razu na odzieży. Kluczowym atutem jest również możliwość nadruku w pełnym odcieniu w liczbie jednej sztuki. Co więcej koszty nie są wygórowane. Druki są wyraziste oraz różnokolorowe, natomiast najładniejsze efekty osiąga się przy drukowaniu logotypów z przejściami odcieni. Jest to wyłączny metoda wykonania tego nadruku. Druk DTG wykorzystuje się tylko do oznakowywania odzieży z bawełny! Główną zaletą jest realistyczne odwzorowanie kolorów i wzorów, które jest nieosiągalne dla innych metod przy niskich nakładach oraz kosztach.

Druk dtg

Dawniej można było jedynie pomarzyć o złożonych ilustracjach. Wydruk ten zrealizował nasze oczekiwania oraz wielowymiarowe ilustracje o wymiarach 1440 x 1440 dpi nie są już problemem nie do przeskoczenia. Sporządzanie własnej odzieży to wielka frajda. Nasze ubrania są unikalne a także tanie. Kolejną metodą jest sitodruk. Realizujemy przy jego użyciu nadruki na rzeczach takich jak: koszulki, czapki, torby, bluzy czy też odzież robocza. Farby da się mieszać bez ograniczeń, za to specjalne programy wyliczają dokładnie ilość konkretnego pigmentu. Najczęściej stosowane barwniki to plastizole. Możliwe jest też wykorzystanie farb wodnych albo wywabowych. Poprawnie utworzony wydruk nie ma prawa zejść po praniu. Ceny są niezmienne niezależnie od rozmiaru nakładu.
Oba rodzaje druku są skuteczne i znakomite jakościowo. Wydruk jest trwały oraz nie schodzi tak szybko, jak to dzieje się w przypadku odzieży z sieciówek.