Interesujące szczegóły na temat salonów pielęgnacji samochodów.

Interesujące szczegóły na temat salonów pielęgnacji samochodów.

4 czerwca 2017 0 przez Gargamel115

Niedawno otwarty salon pielęgnacji samochodów zaprasza osoby lubiące troszczyć się o własne samochody.
Najatrakcyjniejsze auto spa Kraków proponuje właśnie teraz! Zajedź i osobiście zobacz a także wypróbuj. Najlepsza myjnia bezdotykowa w Krakowie. Możliwość umycia każdego typu pojazdu mechanicznego niezależnie od jego skali ubrudzenia. Małe ceny w porównaniu do poziomu świadczonych usług.

Jak zadabać o automobil

auto spa Kraków

Miła obsługa. Opcja rozmienienia gotówki na miejscu. Dbałość o najmniejszy detal. Najlepszej jakości kosmetyki do samochodu. Pełen profesjonalizm. To tylko niektóre plusy. Jako bezkonkurencyjna spółka wszystkie obowiązki wykonujemy z zaangażowaniem i dbałością. Zadowolenie klienta gwarantowane. Dbamy o cały samochód a nie tylko o zewnętrzną najlepiej dostrzegalną karoserię. Na życzenie klienta można wypolerować cały samochód. Specjalne środki do mycia felg pozwalają na uwydatnienie ich w subtelny a zarazem przyciągający uwagę sposób. Oferujemy również naprawę uszkodzeń, zmianę koloru a także wygładzanie ich.

To co powinieneś znać o pielęgnacji samochodu

renowacja tapicerki skórzanej Kraków

Kraków troszczy się nie jedynie o zewnętrzny wygląd samochodu. Odkurzenie całego wnętrza, a także umycie tapicerki jest dla nas przyjemnością oraz satysfakcją. Renowacja tapicerki skórzanej Kraków oferuje z zachowaniem pełnego profesjonalizmu działań. Po wyeliminowaniu przebarwienia bądź zniszczonego lakieru auto wygląda jak prosto z salonu. Po spotkaniu z naszymi fachowcami samochody są jak prosto z salonu. Nasi klienci są usatysfakcjonowani czemu dowodzą ich oceny i opinie. Jako jedni z nielicznych przedsiębiorstw proponujemy też usługi motocyklowe. Dbamy o każdy element. Chronimy skórzane fragmenty jak też lakier, specjalną warstwą pomagającą uchronić lakier przed odpadnięciem. Chronimy szybki i osłony. Oczyszczenie wszelkich części chromowanych z ubrudzeń bez zarysowania ich.
W naszej ofercie mieści się także mycie samochodów rolnych i innych pracujących bardzo zabrudzonych maszyn. Zajedź, sam zobacz oraz oceń.