Interesujące wiadomości na temat mefedronów.

Interesujące wiadomości na temat mefedronów.

11 kwietnia 2017 0 przez Gargamel115

4-mmc

Współcześnie ludzie żyją nader intensywnie, wciąż się śpieszą, posiadają dużo zajęć i zadań. W wielu przypadkach konsumują w biegu, fast foody, byle sprawniej. Nie posiadają chwili na odpoczynek oraz relaks, zaś o czasie spędzonym z rodziną lepiej nie mówić. Taki tryb życia nie jest dobry dla ich samopoczucia. Często skutkiem takiego trybu bycia popadają w nerwice, depresje, ale także zaburzenia psychiczne, tego typu jak na przykład stany lękowe.
Zakłócenia tego typu dosyć wielokrotnie zaczynają pojawiać się nawet u młodych ludzi, którzy sporadycznie odnajdują dla siebie pomoc od bliskich osób.
Szukają dlatego innych ratunków na swoje dokuczliwości.
Użytkowane poprzez młodzież pomysły na wojnę ze stresem czy też depresją bywają przeróżne, natomiast najczęściej mają na uwadze pozbycie się złych uczuć, poprawę humoru, zapomnienie o problemach.

4-mmc

Wśród środków, jakich działanie polega na dostarczaniu organizmowi sztucznej wesołości ,a także szczęścia wyszczególnić należy różne stymulanty innymi słowy funkcjonujące pobudzająco związki psychoaktywne. Należą do nich m.in. mefedron czyli 4-mmc jak również metafedron 3-mmc.
Jeżeli chodzi o mefedron jest on obecnie niedozwolony w Polsce i traktowany jak narkotyk. Jego wpływ powoduje miedzy innymi pobudzenie przechodzące w euforię, wylewność, zaś jednocześnie gonitwę myśli, drganie rąk, podwyższenie ciśnienia tętniczego krwi , lub też zaburzenia rytmu serca. Mają możliwości wystąpić dodatkowo zakłócenia pamięci krótkotrwałej, szczękościsk a także mocne łaknienie otrzymania następnej dawki.
Jeśli zaś chodzi o metafedron dobrze zaznaczyć, że przynajmniej bliski jest z 4-mmc , to odróżnia się od niego niesłychanie. Wprawdzie ożywia całkiem duże wrażenie euforii, jednakowoż stymulacja nie istnieje tak silna. Pomimo to jako stereotypowa substancja oddziałująca na receptory serotoninowe, wywołuje dosyć dużą chęć dostania większej ilości. Zwiększa również ciśnienie ,a co za tym idzie przyśpiesza tętno. Można w podobny sposób dostrzec działanie energetyzujące takowej substancji, nie odczuwanie umęczenia oraz brak głodu ,a także zwiększenie potliwości. Jednakowoż objawy uboczne, które wywołuje metafedron bywają bardziej mniejsze niż w przypadku mefedronu.