Interesujące wiadomości odnośnie listwy boniowe.

Interesujące wiadomości odnośnie listwy boniowe.

5 kwietnia 2017 0 przez Gargamel115

Nudzi Cię monotonny i nieciekawy design fasady? Szukasz czegoś co przyciągnie spojrzenie nawet szalenie zamyślonego przechodnia? Nowoczesne metody architektoniczne zapewniają uzyskanie wymarzonego efektu, w krótkim czasie.
Listwy boniowe to ozdobne rowki wykonywane w elewacji, które dodają każdej nieruchomości indywidualności i niepowtarzalności.

listwy boniowe

Dzięki zastosowaniu wyjątkowych metod a także sprzętu możliwe jest wykonanie listw o różnej szerokości, co daje niezliczone możliwości złączeń architektonicznych. Dodatkowo listwy boniowe mogą być malowane na różnorodne odcienie co gwarantuje ich perfekcyjne dopasowanie do wszelkiego typu elewacji. Produkt jest mocny a także odporny na uszkodzenia, wskutek tego bez obawy może być przewożony nawet w najodleglejsze miejsca.

Zarówno w trakcie przewozu, jak i po zamontowaniu listwy nie odkształcają się i są odporne na niekorzystne warunki pogodowe. Specjalnie przygotowane łączniki, gwarantują imponujące połączenie między każdymi częściami. Wytrzymałość powiązania oraz drobiazgowo dostosowane wielkości rogów, będą poprzez długie lata radowały oczy właścicieli, gości oraz przechodniów. To jednak nie kres szeregu zalet listw boniowych. Zaletą, która wyraźnie wyróżnia je na tle innych elementów dekoracyjnych jest łatwość mocowania.

listwy boniowe

Wystarczy odpowiednio odmierzyć wysokość, na której mają być zamontowane
listwy boniowe , określić odpowiedni poziom i wyciąć wyżłobienie. Później zachodzi nakładanie kleju oraz staranne przyklejanie listwy.

Na koniec wystarczy porządnie docisnąć przyklejone części, zazbroić i pomalować. Starczy poświęcić trochę swojego czasu oraz podjąć wyzwanie ładnej fasady, a już po niedługim czasie powroty do zakwaterowania lub pracy staną się zachwycające. Dekoracyjne elementy wzbudzą także ciekawość i zainteresowanie niejednego gościa. Rezultat satysfakcji murowany!