Kilka nowinek na temat wyłączania adblue.

Kilka nowinek na temat wyłączania adblue.

10 czerwca 2017 0 przez Gargamel115

AdBlue to wytwór, jaki od wielu lat znajduje wykorzystanie w branży motoryzacyjnej. Jest on hydrologicznym roztworem mocznika, którego rolą jest obniżenie złośliwych dla środowiska tlenków azotu, które dostają się do powietrza w rezultacie spalania paliwa. Ale mimo iż sam jego zamysł wygląda rewelacyjnie, właściciele pojazdów mechanicznych poznali drugą stronę medalu.

wyłączanie adblue


Układ AdBlue jest jednym z w największym stopniu awaryjnych, a tym samym w największym stopniu irytującym układem, który znajduje się w samochodzie. Duża ilość kierowców skarży się na notoryczne awarie, obniżoną moc, irytujące komunikaty na desce rozdzielczej lub konieczność stałego uzupełniania mocznika. Na szczęście jest efektywny sposób, aby problemów tych pozbyć się na stałe. A jest nim wyłączenie układu.

Wyłączanie AdBlue nie jest jednakże kwestią łatwą. By załatwić to skutecznie należy posiadać odpowiednią wiedzę jak również sprzęt|dysponować poprawną wiedzą jak również sprzętem. Tak aby układ faktycznie przestał działać, należy wprowadzić właściwe zmiany do komputera silnika. Zadaniem owych zmian jest ogólna dezaktywacja układu, a co za tym idzie całkowite odcięcie systemu. I jeśli będzie ono wykonane fachowo AdBlue już przenigdy nie będzie stwarzać żadnych kłopotów, chyba że sami postanowimy o jego ponownej aktywacji.

W jaki sposób poznasz, że układ pozostał odłączony? Przede wszystkim po tym, iż samochód z jego powodu nie będzie przechodzić w tryb awaryjny, natomiast zawiadomienia przestaną pojawiać się na desce rozdzielczej. Rychło także spostrzeżesz, że nie należy bezustannie uzupełniać mocznika, a tym samym, że pojazd nie generuje ponadprogramowych kosztów powiązanych z systemem.

wyłączanie adblue


O ile i Twój wóz wyposażony jest w ten układ i nie ukrywasz, iż przyprawia Cię on o niepotrzebne nerwy, zwróć się do zawodowców, jacy dysponując właściwym sprzętem mogą szybko oraz efektywnie dezaktywować system. Tak niewiele potrzeba, aby jazda przestała być problematyczna.