Korki w mieście a dotarcie na lądowisko

Korki w mieście a dotarcie na lądowisko

26 sierpnia 2017 0 przez Gargamel115

Być może niemal każdego epizodycznie wyruszającego w trasę lokatora stolicy Małopolski da radę rozwścieczyć mus dotarcia na port lotniczy w Balicach. Przy codziennych niemalże korkach w środku Krakowa i nieodzowności znalezienia dobrego miejsca parkingowego na swoje auto, wyprawa taka może zająć rzeczywiście wiele jakże cennego czasu, który przed odprawą jest – jak wiadomo – limitowany dziesiątkami zabiegów oraz papierologii.

Na pozór mamy zatem kontakt z problemem niemalże nieprawdopodobnym do rozwiązania. Zatorów na ulicach nie udrożni się dotknięciem czarodziejskiej różdżki, nie powstał wynalazek teleportu, parking też zawsze będzie męczącym naciskiem… Chociaż w tym miejscu można się począć kłócić. Czy naprawdę nie ma odmiennej możliwości aniżeli jeżdżenie własnym autem? Oczywiście ktoś wspomni przykład taksówek – ale owe też są zmuszone niejednokrotnie szukać swojego miejsca do parkowania w masie ludzi. Również jeżeli nie pozostawiają auta na długi okres, to wyłącznie wyszukanie wolnej przestrzeni w okolicach portu lotniczego może zaabsorbować rzeczywiście dużo czasu.


Naprzeciwko staje więc działaność transportowa BALICE-TRANS, oferująca swoją odpowiedź na wszelkie nerwowe wyszukania frazy „transfer lotniskowy kraków„internetowych przeglądarkach. Firma zarządza mniej więcej setką aut o pewnym położeniu na należącym do niej specjalnym parkingu sąsiadującym z portem lotniczym w Balicach. Użytkownik zyskuje tym sposobem wielką gospodarność czasu, nie musząc troszczyć się o wynalezienie pozycji do zaparkowania i mogąc pomału z danego położenia ruszyć do stanowiska kontrolnego. Wszystko ogółem pozostaje uzależnione od czasu, w jakim wyruszy po niego transport.

Odbieramy wędrujących z każdego położenia na terenie tylko Krakowa, jak i okolicznych miejsc. Dotrzyj na port lotniczy razem z nami i uzyskaj nie tylko osobistą wygodę, lecz także perfekcyjny start przed przewidywanym wylotem.