Na czym bazuje się masaż Nuru?

15 marca 2017 0 przez Gargamel115

Masaż Nuru Warszawa

Bywasz zmęczony pracą? Jesteś w nerwach a dodatkowo ciągłym biegu? Zapewnij samemu sobie odrobinę przyjemności! Proponujemy masaż Nuru Warszawa , świadczymy usługi wyłącznie na największym poziomie. Pewnie zastanawiasz się w jaki sposób wykonuje się masaż Nuru? Z rozkoszą Ci to wyjaśnimy. Nuru jest to japońskie słowo, które po przetłumaczeniu na język polski znaczy „obślizgły”.

Do wykonania masażu Nuru używa się specjalnego balsamu, przyrządzonego z glonów.Dlatego, w połączeniu z goluteńką skórą, zapewnia wyjątkowy poślizg a także aksamitność. Nie powinieneś się przejmować,gdyż żel bywa bez koloru, bezzapachowy, bezsmakowy a także nie klei się. Jest to gwarancja maksymalnego zaspokojenia. Masaż jest typem masażu zmysłowego. Jest to najbardziej modny masaż w Chinach, jednak w ubiegłych latach stał się coraz częściej robiony w Europie. Sprawia, iż absolutnie zapomnisz o swych wszystkich kłopotach.

masaż nuru warszawa

Staniesz się wyluzowany i dodatkowo odprężony jak nigdy wcześniej. Ogólnie mówiąc, masaż bazuje na stykaniu się goluteńkiego ciałka masażystki o gołe ciało naszego klienta, przy użyciu kojącego żelu z wodorostów. Gwarantuje to boskie i niepowtarzalne przeżycia. Przyjmowane przez nas masażystki, to młodziutkie, wyrobione i dodatkowo żywe damy. Bywają niezwykle pociągające, by polepszyć Twoje doznania. Intryguje Cię masaż, jednak od strony technicznej? Chciałabyś wykonać go swojemu ukochanemu, lecz frasujesz się, że Twoje ciałko nie jest doskonałe? Tylko dla Ciebie wdrożyliśmy masaż bańką chińską Warszawa . Jest to najefektywniejszy zabieg, pozbądź się pomarańczowej skórki na dobre! Masowanie bańką chińską zapewnia także, redukcję tkanki tłuszczowej, i drenaż limfatyczny.

Szczuplutkie i zdrowe ciałko, będzie na wyciągnięcie ręki. Zostań ładna oraz pociągająca dla własnego mężczyzny. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci naszą całą propozycję.