Narożniki skórzane – co warto o nich wiedzieć.

Narożniki skórzane – co warto o nich wiedzieć.

29 czerwca 2018 0 przez Gargamel115

narożniki skórzane
Narożniki skórzane, posiadają naturalny oddychający materiał, pochłaniający i oddający wilgoć. Trwałość i wytrzymałość materiału sprawiają, że narożniki skórzane są dobrym wyborem na wiele lat.
Narożniki skórzane są idealne dla osób cierpiących na alergię ponieważ nie zatrzymują kurzu i łatwo je utrzymać w czystości. Narożniki skórzane, zawsze będą modne ze względu na swój ekskluzywny wygląd oraz niepowtarzalny wygląd, zapewniają one pozytywne wrażenia dotykowe i wizualne oraz nadają pomieszczeniu powiew luksusu.
Narożniki skórzane występują w różnych kolorach od bieli przez ciepłe beże, szarości brązy jak ciepłe i żywe odcienie żółci, czerwieni, fioletu.
Ostateczny wybór tapicerki zależy od Państw upodobań.
Warto wiedzieć, że narożniki skórzane a właściwie ich tapicerka powstaje głównie ze skóry bydlęcej. Produktem niszowym, dostępnym w dużych sieciach sklepów lub na zamówienie są narożniki ze skóry owczej.
Narożniki skórzane mają także swoje wady, o których warto wiedzieć.
Skóra naturalna w czasie eksploatacji naciąga się i powstają ” fałdki”.
W czasie korzystania z mebla skórzanego latem odnosimy wrażenie klejenia się do tapicerki natomiast zimą są zimne – jednak jest to kwestia bardzo subiektywna. Warto też wiedzieć, że najlepiej zamawiać jest od razu cały komplet mebli skórzanych ponieważ przy zamawianiu mebli z jednej kolekcji ale w różnym czasie mogą być różnice w odcieniu skóry czy też faktury. Z biegiem czasu narożniki skórzane, które są niewłaściwie pielęgnowane mogą tracić swoją naturalną elastyczność oraz ich kolor może z biegiem czasu tracić swoją naturalną barwę dlatego warto dbać o narożnik. Narożniki skórzane są warte swojej ceny, są również wersje funkcją spania, co daje nam dodatkowe miejsca spania dla gości nas odwiedzających. Mogą wyspać się wygodnie 🙂