Profesjonalna stylizacja brwi

Profesjonalna stylizacja brwi

9 lipca 2018 0 przez Gargamel115

Zadbane, odpowiednio wystylizowane brwi mają znaczący wpływ na wygląd całej twarzy. Mogą sprawić, że wygląda ona na młodszą lub bardziej poważną. Optycznie zmieniają jej owal, a także ogólny wyraz. Ponadto dobrze „zrobione” brwi podkreślają kolor oczu, powiększają je oraz sprawiają, że naturalna uroda jest bardziej uwydatniona.

Większość kobiet brwiami zajmuje się w domu. Jednak raz na jakiś czas warto wybrać się do specjalisty, który zadba o ich idealny wygląd. Profesjonalna stylizacja brwi warszawa pozwoli na dobranie ich właściwego kształtu, grubości oraz koloru. Oferta salonów kosmetycznych obejmuje szereg zabiegów, dzięki którym uzyskamy naturalny wygląd, poprzez regulację brwi, przeprowadzoną wzdłuż naturalnych łuków brwiowych lub całkowitą zmianę wyglądu, dzięki nadaniu im zupełnie nowego designu. Stylizacja oraz fachowa regulacja brwi wiąże się z takimi działaniami, jak m.in. nitkowanie brwi, koloryzacja oraz dekoloryzacja włosów, laminowanie brwi, a także organiczny botoks brwi. Celem tego ostatniego zabiegu jest wzmocnienie i odżywienie struktury włosków. Ponadto ten rodzaj botoksu sprawia, że w brwiach jest zatrzymywany pigment po koloryzacji, dzięki czemu jej efekty utrzymują się niemal do całkowitej wymiany włosków. Zabieg opiera się jedynie na naturalnych składnikach, np. jedwabiu, olejku jojoba oraz olejku z czarnuszki.
henna,regulacja i stylizacja brwi
Znanym od dawna sposobem koloryzacji jest henna brwi. Jest to naturalny sposób na przyciemnienie oraz nadanie kształtu naszym łukom brwiowym. Henna wykonywana w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych utrzymuje się przez kilka tygodni, a my nie musimy stale martwić się naszym wyglądem. Oczywiście, jak podczas każdego zabiegu, również przy nakładaniu henny mogą wystąpić niepożądane reakcje. W związku z tym jeszcze przed przystąpieniem do działania, kosmetyczka oceni, czy nie występują żadne przeciwwskazania do jej wykonania. Wykonanie henny uniemożliwiają m.in. stany zapalne skóry, choroby zakaźne, zapalenie spojówek, jęczmień oraz wszelkie rany i otarcia w okolicy brwi.

https://www.brwiirzesy.pl/