Uprzątniemy za Ciebie

Uprzątniemy za Ciebie

18 kwietnia 2017 0 przez Gargamel115

Każdy z nas pożąda przebywać w pięknym, schludnym środowisku. To nie jedynie uwarunkowania wizualne, jakie bez wątpienia bywają bardzo istotne, ale sąsiedztwo, w którym działamy ma również działanie na naszą mentalność. Nie wiecznie posiadamy czas i szanse, żebyśmy na własną rękę zadbali o miły dla oczu charakter świata. Stąd najrozsądniej polecić to firmie, jaka się w takim zajmuje.

Pielęgnacja zieleni wielkopolskaDbale i ekspresowo skonstruujemy różne prace porządkowe. Wykonujemy porządkowanie obrębów otwartych, segregowanie wysypisk, porządkowanie pustostanów. Na dodatek sprzątanie gniezno: klatek, wind, garaży, piwnic, strychów, mieszkań, składów, wiat śmietnikowych, miejsc postojowych. Ekspresowo i efektywnie robimy prace porządkowe w biurach, przedsiębiorstwach i instytucjach -mycie okien, porządkowanie budynków urzędowych i łazienek, lokali ochrony i administracji, pranie dywanów, zamiatanie szeregów pieszych i jezdnych, odkurzanie mebli, miejsc pracy, półek, wyposażenie sanitariatów w mydełko, ręczniki papierowe, papier toaletowy, pachnidła, czyszczenie zwierciadeł, drzwi w szybach itp., czyszczenie belek, drzwi, parapetów, czyszczenie lamp i abażurów.

Pielęgnacja zieleni Wielkopolska

Przed lokalami, o jakie dbamy zamiatamy i odgarniamy śnieg z chodników i dodatkowo prószymy je mieszanką przeciw ślizganiu. W naszej propozycji mieści się też pielęgnacja zieleni wielkopolska. Zajmujemy się pieleniem chwastów, ochroną przed owadami i chorobami, skracaniem drewien i krzaków, dosadzaniem, nawożeniem, podcięciami zielenin, pielęgnacją trawy (sieczenie, walcowanie, użyźnianie, piaskowanie, wertykulacja, regeneracja), okręcaniem i chronieniem roślin na zimę. Zajmujemy się także pielęgnacją roślin doniczkowych-skrapianie, nawożenie, zabiegi profilaktyczne, zmiany doniczek, modyfikowanie gleby. Zarówno prace porządkowe, jak i roboty odnoszące się do konserwacji zieleni wykonują doświadczeni pracownicy, jacy błyskawicznie i solidnie przeprowadzają powierzone im zlecenia.

Źródło: www.omega-ochrona.pl/uslugi-porzadkowe